BIOGAZ - instalacje i oczyszczalnie biogazu. Projektowanie instalacji biogazowych

Masz ścieki - możesz zamienić korzyści!

Zamień problem na zysk

as_built_005_150

 

dscn0821a_150

O NAS

Firmy ENPROTECH i MYSAK łączą swoją wiedzę i doświadczenie w celu dostarczenie przemysłowych instalacji do oczyszczania ścieków, specjalistycznych biogazowni. Swoją ofertę opieramy na wieloletniej działalności dwóch firm – belgijskiej i polskiej - w wyspecjalizowanych dziedzinach. Naszym celem jest kompleksowa budowa biogazowni na wszystkich etapach – od koncepcji technologicznej poprzez doradztwo w pełnym zakresie, wykonawstwo po obsługę i nadzór serwisowy. Instalacje wykonujemy również wykorzystując istniejącą infrastrukturę i urządzenia. Nie promujemy zastosowania jednej technologii, tylko zawsze dopasowujemy technologie i proces do potrzeb klientów. Cenimy prostotę rozwiązań połączoną z efektywnością.

 

ENPROTECH to specjalista w dostarczaniu technologii dla kompletnych instalacji do oczyszczania wody, ścieków, powietrza i obróbki odpadów. Firma została założona w 1996 r. i od tego momentu stale się rozwija, zwiększając swoją załogę do 20 inżynierów i techników. Aktualnie Enprotech posiada w swoim dorobku ponad 40 wybudowanych instalacji głownie w Belgii, ale również zagranicą, w zakresie oczyszczania ścieków i ponownego wykorzystania energii, o łącznej wydajności wynoszącej ponad 2 mln RLM (Równoważna Liczba Mieszkańców)

www.enprotech.be

 

MYSAK działa na rynku polskim od lat. Nasze działania koncentrują się głównie na projektowaniu, dostawie linii technologicznych i urządzeń do przemysłu spożywczego i chemicznego oraz pokrewnych. Firma Mysak oddaje do dyspozycji wiedzę i wieloletnie doświadczenie swoich projektantów oraz posiada wiele ciekawych i nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych.
W swojej ofercie Mysak posiada: projekty urządzeń , projekty technologiczne, konstrukcje, dostawa maszyn i urządzeń przemysłowych , konstrukcje urządzeń nietypowych , projektowanie i dostawa nowych linii technologicznych w tym projekty prototypowe, nowatorskie; modernizacja i adaptacja istniejących linii technologicznych oraz urządzeń.
Firma Mysak posiada szeroki potencjał projektowy, własne zaplecze serwisowe oraz wykonawcze.

www.mysak.pl

 

Biogaz-instalacje to projektowanie instalacji biogazowych, biogaz przemysłowy oraz oczyszczalnie biogaz. Profesjonalne projektowanie i budowa biogazowni, instalacje biogaz, biogazowanie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy w takich dziedzinach jak instalacje biogazu oraz oczyszczalnie biogazu.